:: معرفي يك نرم افزار عالي به نام EarthView V3.0.1 ::

evscreenshot_preview.jpgEarthView ، کاغذ ديوای و محافظ صفحه نمايش ديناميکی است که چشم اندازهايی از کره زمين همراه با سايه های روز و شب بر روی آن را به نمايش در می آورد . اين نرم افزار تصاوير رنگی غير قابل باوری ، با کيفيتی فوق العاده و رزولوشن ( وضوح ) بالا برای هر رزولوشن  صفحه نمايشی ارائه می دهد ؛ حتی رزولوشن  1200در1600 . EarthView ، نقشه و چشم اندازهايی از کره زمين ، فضای شهری ، اتمسفر ، ابرها ،  وقت محلی و... را بنمايش در می آره . همچنين قادره نقشه های گوناگونی از سياره زمين را به دو شکل عکسی و هنری نشان بده . تنظيمات فراوان اين نرم افزار شما را قادر ميکنه که کيفيت نمايش تصاوير را به دلخواه خود تغيير بدين . ناگفته نمونه که اين نرم افزار جوايز زيادی را در زمينه تصاوير فوق العاده جذاب و هيجان انگيز ، به خودش اختصاص داده .
ويژگی ها :
mapa.jpgنمايش کره زمين با جزييات بسيار عالی ؛ تصاويری از شب و روز کره زمين ؛ نمايش اتمسفر ؛ نمايش فضای شهری همرا با شبهای نورانی شهر ها ؛ نمايش ابرها ؛ نمايش نقشه و برآمدگی های کره زمين ؛ چندين نقشه بسيار زيبا از کره زمين ؛ وضعيت و موقعيت مکانی بيش از 3000 شهر در سراسر جهان همراه با وقت محلی ؛ کاغذ ديواری و محافظ صفحه نمايش و ...
نيازمنديها :
سيستم ويندوز(همه نوع ) ؛ 100مگابايت فضای خالی هارد ديسک ؛ رزولوشن 16*768*1024 ( توصيه ميشود ) ؛ تنظيم بودن ساعت و تارخ ويندوز؛ و فعال بودن تنظيم اتوماتيک ساعت تابستانی و زمستانی .
down.gifدانلود کنيد با حجم 2.96 مگابايت  

 

كرك نرم افزار :
http://www.crackzplanet.com/get_38823_EarthView.v3.0.0_crack.html

/ 0 نظر / 11 بازدید